Specjalizujemy  się w sprzedaży artykułów spożywczych różnych marek. Zasięg naszego działania obejmuje województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie. Zaufało nam wielu klientów zadowolonych z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów znanych producentów, jak też poszukiwane i cenione marki konsumenckie. Staramy się realizować indywidualne zlecenia pod potrzeby danego odbiorcy.

Jesteśmy skoncentrowani na konkretnym Kliencie, a nasze usługi wychodzą naprzeciw najbardziej wyrafinowanym potrzebom. Obsługujemy sklepy indywidualne, sieci tradycyjne i sieci nowoczesne. Posiadamy w sprzedaży artykuły spożywcze takie jak: słodycze, koncentraty, kawy, herbaty, makarony, ryże, kasze, cukier, przyprawy, przetwory owocowo-warzywne, soki, wody, napoje, desery. U nas można zaopatrzyć się również w karmy dla zwierząt.

Przygotowujemy ofertę, która jest tworzona na miarę zapotrzebowania konkretnych Klientów. W naszych zasobach znajdziecie Państwo najlepsze i najbardziej poszukiwane produkty producentów polskich, jak też zagranicznych. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i maksymalne dopasowanie do każdego odbiorcy. Nasza już długoletnia współpraca z wieloma producentami stawia nas w gronie firm oferujących dany asortyment produktów w konkurencyjnych cenach.

Każdemu Klientowi zapewniamy wysoką jakość usług. Proponujemy też Państwu  długofalową współpracę, dzięki czemu łatwiej nam będzie sprostać nawet niecodziennym wymaganiom. Naszym Partnerom zapewniamy komfortowy proces obsługi i wyjście naprzeciw ich potrzebom. Państwa zadowolenie z wykonanych usług jest dla nas priorytetem. 

      Chcemy być dla Państwa Partnerem, dlatego zapewniamy:

  • łatwe składanie zamówień u dedykowanego Przedstawiciela Handlowego;


  • możliwość składania zamówień telefoniczniemailowo i przez dedykowaną platformę online;


  • doradztwo i wsparcie marketingowe wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych;


  • szeroką gamę oferowanych produktów, co oznacza, że u nas znajdziecie Państwo to czego właśnie potrzebujecie;


  • jasne warunki współpracy i profesjonalne partnerstwo biznesowe;


  • naszym Partnerom gwarantujemy wsparcie sprzedażowe m.in. poprzez pomoc w wyposażeniu obiektów handlowych w niezbędny sprzęt, a także szereg innych, indywidualnych aktywności promocyjnych ukierunkowanych na zwiększenie sprzedaży;


  • szybkość i najwyższą jakość w obsłudze Klienta oraz terminowość dostaw. To dla nas podstawowe kryteria, gdyż szanujemy Państwa czas;


  • dostosowanie ceny do Klientów każdego segmentu. Zapewniamy atrakcyjne warunki, przewidujemy rabaty, a także okazjonalne promocje.


Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta. Istotną kwestią jest też ciągłe wzbogacanie naszej oferty produktowej oraz stałe monitorowanie rynku. Zapraszamy do współpracy!