O nas

gazela_slajd(1)

Firma ABER – hurtownia spożywcza istnieje od 1991 roku. Od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie, podnosimy swoje kompetencje i rozwijamy naszą działalność, by coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest sprzedaż artykułów spożywczych. W naszej ofercie artykułów spożywczych posiadamy następujące produkty: słodycze, koncentraty, kawy, herbaty, makarony, ryże, kasze, cukier, przyprawy, przetwory owocowo-warzywne, soki, wody, napoje, desery, karmę dla zwierząt, produkty dedykowane do szerokiej gastronomi.

Specjalizujemy się także w dziedzinie usług logistycznych.  Realizujemy zarówno odbiory własne, dostawy palet, ładunków pełnonaczepowych (full track) jak i kontenerów.

Charakteryzuje nas nieustanne podnoszenie standardów we wszystkich obszarach naszej działalności.

Jako hurtownia spożywcza dostarczamy klientom nasze produkty, starając się dbać nie tylko o wysoką jakość usług, ale także o przystępne ceny. By wyjść naszym konsumentom naprzeciw – wprowadzamy specjalne promocje oraz oferty pakietowe. Współpracujemy zarówno z lokalnymi producentami, firmami ogólnokrajowymi jak i międzynarodowymi koncernami, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie oraz jesteśmy elastyczni w zakresie współpracy.

Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, OlsztynieBydgoszczy oraz w Toruniu . W Olsztynie i Bydgoszczy oferujemy kompleksowe usługi logistyczne, na które składa się przechowanie towaru w magazynie wysokiego składowania, kompletacja oraz dostawa do klienta.

Jesteśmy laureatem 14. edycji Gazeli Biznesu.

plakat_efs