Logistyka

Naszym klientom oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W ramach świadczonych przez nas usług spedycji, naszym klientom zapewniamy:

  • Wybór najbardziej optymalnej trasy przewozu – dbamy o czas oraz finanse naszych klientów, dlatego wszystkie trasy opracowujemy w oparciu o nowoczesne narzędzia logistyczne. Dzięki doświadczeniu i kompetentnemu zespołowi, dostarczamy towar szybko i sprawnie.

  • Wybór odpowiednich środków transportu – obsługujemy spedycję każdego typu towaru i do każdego wybieramy zawsze najlepszy środek transportu. Prowadzimy spedycję towarów wielkogabarytowych, towaru sypkiego, priorytetowego, towaru wymagającego temperatury kontrolowanej czy towaru niebezpiecznego. Niezależnie od towaru, zawsze dobieramy najlepsze rozwiązanie transportowe.

  • Współpracujemy z rzetelnymi i sprawdzonymi kontrahentami. Dobieramy odpowiednich podwykonawców. Dbamy o komunikację pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w proces logistyczny. Mamy sprawdzony system przepływu informacji, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko powstania problemów podczas spedycji. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z klientem i dbamy by klient był zawsze poinformowany na temat procesu transportowego. Służymy pomocą na każdym etapie jego realizacji.

  • W swoich usługach korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi telekomunikacyjnych oraz z nowoczesnego sprzętu spedycyjnego.

  • Posiadamy własne środki transportu do przewozu mrożonek oraz asortymentu suchego oraz doki rozładunkowe, co zapewnia sprawny załadunek i rozładunek. Świadczymy także usługi kompletacji i dowozimy zamawiane artykuły do kontrahenta.

  • W ramach naszych usług oferujemy także przechowywanie towarów na miejscach paletowych w magazynie wysokiego składowania wyposażonym w system kontroli temperatury oraz poziomu wilgotności oraz przechowywanie towarów w chłodni (temp. 0-8°C).